16.06.2021r.

NCN ogłosiło kolejne edycje konkursów MAESTRO 13 i SONATA BIS 11. Nabór wniosków w konkursach będzie prowadzony do 15 września 2021 r.  (do godz. 16:00). 

Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej przez system ZSUN/OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl. Więcej informacji nt. konkursów na stronie NCN (link).

 

Wnioski do podpisu Prorektora ds. nauki prof. Dariusza Bogdała można składać w terminie do dnia 10.09.2021r. (piątek) do godziny 12:00. Wygenerowane dokumenty w wersji elektronicznej należy przesłać do podpisu Prorektora na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do dokumentów należy dołączyć skan części wniosku zawierający informacje podstawowe dot. planowanego projektu z podpisem Dziekana Wydziału.

 

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Badań Naukowych (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22-49) oraz zapoznanie się z zasadami składnia wniosków do podpisu Prorektora ds. nauki.