POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

kopisty offsetowego

w Dziale Poligrafii

w wymiarze pełnego etatu

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• montaż i naświetlanie płyt do druku offsetowego;
  • obsługa oprogramowania komputerowego;
  • obsługa trójnoża introligatorskiego i drukarek cyfrowych;
  • inne czynności związane z zadaniami realizowanymi przez Dział Poligrafii.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: zawodowe poligraficzne lub średnie;
  • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy) – 2 lata;
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku – 2 lata;
  • wiedza związana z technikami druku;
  • znajomość MS Office;
  • mile widziana znajomość oprogramowania graficznego.

3. Dodatkowe wymagania:

• dokładność, dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 sierpnia 2021 roku.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko: kopista offsetowy w Dziale Poligrafii. W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs na stanowisko kopista offsetowy w Dziale Poligrafii.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie, że do dalszego postepowania będą przekazywane jedynie oferty zawierające wymagane dokumenty, o których mowa w pkt 4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 30 sierpnia - 03 września 2021 roku. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.