POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

samodzielnego księgowego / specjalisty

(w zależności od stażu pracy)

w Dziale Księgowości Majątkowej

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• księgowanie i otwieranie kartotek ST, WNP oraz księgozbiorów;
  • sporządzanie not księgowych i ich księgowanie;
  • drukowanie kodów paskowych ST;
  • uzgadnianie stanów wartościowych kartotek z książkami inwentarzowymi ST;
  • ustalanie różnic inwentaryzacyjnych celem weryfikacji;
  • prowadzenie ewidencji analitycznej ST, WNP i księgozbiorów dla wyznaczonych pól spisowych;
  • rozliczanie ST i WNiP w ramach zakończonych stanowisk badawczych;
  • prowadzenie ewidencji przychodowo-rozchodowej gospodarki magazynowej.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • staż pracy minimum 3 lata (udokumentowany świadectwami pracy) - w przypadku specjalisty;
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości;
  • umiejętność redagowania pism;
  • biegła znajomość obsługi komputera w szczególności pakietów biurowych (MS Office).

3. Dodatkowe wymagania:

• doświadczenie w rozliczaniu inwestycji (ST w budowie);
  • wiedza w zakresie procedur finansowania i rozliczania ST i WNiP ze środków strukturalnych i międzynarodowych;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00
lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16.08.2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielnego księgowego/specjalisty w Dziale Księgowości Majątkowej. W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs samodzielnego księgowego/specjalisty w Dziale Księgowości Majątkowej.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie, że do dalszego postepowania będą przekazywane jedynie oferty zawierające wymagane dokumenty, o których mowa w pkt 4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 13-17.09.2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.