POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

Portiera

(w wymiarze pełnego etatu)

W Dziale Gospodarczym

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• przyjmowanie i wydawanie kluczy na portierni, w oparciu o elektroniczny pobór klucza na kartę magnetyczną;
  • obsługa centrali ppoż. oraz instalacji oddymiającej;
  • nadzór nad wchodzącymi osobami do budynku;
  • udzielanie informacji adresowej dotyczącej poszczególnych jednostek mieszczących się w budynku oraz osób;
  • nadzór nad elektronicznym systemem monitoringu zainstalowanym na portierni;
  • dokonywanie systematycznych obchodów budynku, powierzonego dozorowi i ochronie;
  • podejmowanie interwencji i wzywanie ochrony lub organów porządku publicznego, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej;
  • wzywanie odpowiednich służb, w przypadku wystąpienia awarii na terenie budynku.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: co najmniej zawodowe;
  • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy): 12 m-cy;
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku: praca na równorzędnym stanowisku min. 6 m-cy.

3. Dodatkowe wymagania:

• umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23.07.2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko Portiera w Dziale Gospodarczym. W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs na stanowisko portiera w Dziale Gospodarczym.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie, że do dalszego postępowania będą przekazywane jedynie oferty zawierające wymagane dokumenty, o których mowa w pkt 4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 09.08.2021 do 13.08.2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.