POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

specjalisty

1 etat

umowa o pracę na cały etat

w Domu Studenckim nr B-1 położonym w Krakowie przy ul. Bydgoskiej 19A

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• zapewnienie utrzymania Domu Studenckiego w należytych warunkach sanitarno-higienicznych;
  • kwaterowanie i wykwaterowywanie mieszkańców;
  • prowadzenie ewidencji wykorzystanych miejsc w domu studenckim;
  • przyjmowanie wpłat od studentów i użytkowników doraźnych;
  • wystawianie faktur i obciążeń wewnętrznych za kwaterowanie;
  • nadzorowanie terminowości wpłat czynszowych;
  • inne czynności wg poleceń kierownika Domu Studenckiego.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie – wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • staż pracy 5 lat (udokumentowane świadectwami pracy);
  • znajomość j. angielskiego co najmniej w stopniu dobrym;
  • znajomość podstaw rozliczeń finansowo-księgowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

3. Dodatkowe wymagania:

• mile widziane co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku administracyjnym lub przy obsłudze klientów;
  • znajomość j. hiszpańskiego i/lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok.137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 8.00-14.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 07.09.2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko specjalisty w Domu Studenckim nr B-1.

W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs na stanowisko specjalisty w Domu Studenckim nr B-1.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 20.09.2021 r. do 24.09.2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.