POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

robotnik posiadający przygotowanie zawodowe - ślusarz

w wymiarze pełnego etatu

w Dziale Eksploatacji i Zaopatrzenia

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• wykonywanie prac demontażowych, montażowych, ślusarskich i remontowych;
  • dokonywanie napraw, wymiany, montażu i demontażu oraz regulacji wszelkiego rodzaju zawiasów, zamków, zamknięć, okuć stolarki okiennej i drzwiowej (z wyjątkiem okuć nowoczesnej stolarki), samozamykaczy itp.;
  • naprawa w możliwym zakresie rynien i elementów oblachowania dekarskiego, wentylacyjnego itp., wykonywanie, naprawa, demontaż i montaż różnego rodzaju metalowych i stalowych mebli, ram, konstrukcji, stelaży itp.;
  • bieżąca naprawa i konserwacja mocowania rzędów pulpitów i siedzeń w salach wykładowych;
  • zawieszanie szaf, tablic, obrazów, uchwytów, gablot, karniszy, tablic informacyjnych, itp. we wskazanych pomieszczeniach lub salach;
  • rozstawianie i składanie elementów wystaw i promocji, pomoc w obsłudze technicznej imprez organizowanych przez PK;
  • naprawy ślusarskie drzwi, bram i ogrodzeń, itd.;
  • prowadzenie prac konserwacyjnych z zakresu pracy warsztatu ślusarskiego, wszelkiego rodzaju sprzętu, urządzeń i instalacji;
  • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów i napraw konserwacyjnych;
  • konserwacja, kontrola pracy urządzeń, instalacji powierzonych do obsługi;
  • możliwość wykonywania pracy na wysokości pow. 3m.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: min zasadnicze zawodowe, preferowany profil ślusarz, mechanik;
  • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy) - 2 lata;
  • niezbędne umiejętności lub kwalifikacje zawodowe:
    • umiejętność wykonywania prac ślusarskich;
    • umiejętność budowy trwałych konstrukcji ;
    • umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami;
    • obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych;
    • umiejętność pracy w zespole.

3. Dodatkowe wymagania:

• doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku pracy - mile widziane;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 października 2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko robotnik posiadający przygotowanie zawodowe - ślusarzw przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: konkurs na stanowisko Robotnik posiadający przygotowanie zawodowe – ślusarz.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, w pok. 137 w dniach od 2 do 10 listopada 2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.