Kraków, dn. 7.09.2021 r.

Wymiar etatu: 1
Liczba dostępnych stanowisk: 1
Rodzaj umowy o pracę: na czas określony 24 miesiące
Reprezentowana dyscyplina naukowa: informatyka techniczna i telekomunikacja

1. Niezbędne wymagania:

• posiadanie stopnia naukowego doktora;
  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z przedmiotów o tematyce związanej z uczeniem maszynowym i modelowaniem matematycznym;
  • wskazanie, że Politechnika Krakowska będzie podstawowym miejscem pracy;
  • posiadanie przygotowania pedagogicznego;
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

2. Dodatkowe wymagania:

• wskazanie dyscypliny informatyka techniczna i telekomunikacja jako dyscypliny swoich badań naukowych;
  • zamieszczenie afiliacji Politechniki Krakowskiej WIiT na swoich publikacjach.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• prowadzenie zajęć dydaktycznych i konsultacji ze studentami w wymiarze zgodnym z Regulaminem pracy PK;
  • aktywne uczestnictwo w pracach naukowych jednostki;
  • udział w seminariach naukowych i dydaktycznych;
  • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych jednostki;
  • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego;
  • udział w proponowanych szkoleniach służących rozwojowi zawodowemu;
  • starania o granty.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora;
  • dokumenty poświadczające wykształcenie oraz odbyte kursy i szkolenia (uwierzytelnione kserokopie);
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego;
  • certyfikat lub inne zaświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • wykaz osiągnięć, ważniejszych publikacji oraz niepublikowanych prac, oraz inne dokumenty mogące mieć wpływ na zatrudnienie.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:

• analizie złożonej dokumentacji;
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagane dokumenty należy składać w Biurze Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji przy ul. Warszawskiej 24, 31-155 Kraków, budynek Architektury (parter), tel. 12 628 31 58 w godzinach od 9.00 do 13.00.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych lub przesłać w formie skanów na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty należy złożyć w terminie do 22.09.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 30.09.2021 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Rekrutacyjną. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MNiSW.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Biurze Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w dniach 1-15.10.2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.