Podajemy terminy inauguracji nowego roku akademickiego na wydziałach Politechniki Krakowskiej i w Szkole Doktorskiej.

Wydział Architektury – 4 października, godz. 10.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii
Pawilon Konferencyjno-Wystawowy „Kotłownia”
ul. Warszawska 24
Uroczystość będzie transmitowana na portalu YouTube.

Wydział Informatyki i Telekomunikacji – 1 października, godz. 11.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii)
ul. Warszawska 24
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, uroczystość będzie transmitowana on-line na fanpage wydziałowym na Facebooku: www.facebook.com/WIiTPK.

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej – 4 października, godz. 11.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii)
ul. Warszawska 24
Uroczystość będzie transmitowana on-line za pośrednictwem kanału na portalu YouTube.

Wydział Inżynierii Lądowej – 1 października, godz. 9.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii)
Pawilon Konferencyjno-Wystawowy „Kotłownia”
ul. Warszawska 24
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, władze wydziału serdecznie zapraszają do oglądania transmisji on-line z wydarzenia, która będzie dostępna na fanpage WIL na Facebooku.

Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki – 4 października, godz. 13.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii)
ul. Warszawska 24.

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki – 1 października, godz. 9.00 (zobacz zdjęcia w Fotogalerii)
ul. Warszawska 24