Biblioteka Politechniki Krakowskiej zaprasza studentów I roku do udziału w szkoleniu bibliotecznym. Celem szkoleń jest przekazanie informacji, które ułatwią studiowanie, pomogą dotrzeć do lektur, literatury naukowej i popularnej oraz beletrystyki, a także pomogą rozwijać wiedzę oraz pasje.

Szkolenia będą realizowane online wg następującego harmonogramu:szkolenie

• Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej: 1.10. (piątek) godz. 9.00 – platforma MS TEAMS
  • Wydział Informatyki i Telekomunikacji: 1.10. (piątek) godz. 14.00 i 15.00 – platforma MS TEAMS
  • Wydział Inżynierii Lądowej: 1.10. (piątek) godz. 13.00, 16.00, 17.00 i 18.00 – platforma MS TEAMS
  • Wydział Mechaniczny: 2.10. (sobota) godz. 10.15, 11.15, 13.30 – platforma ZOOM
  • Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej: 4. 10. (poniedziałek) godz. 8.00 i 9.00 – platforma MS TEAMS
  • Wydział Architektury: 5.10. (wtorek) godz. 9.00 i 10.00 – platforma MS TEAMS
  • Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki: 6.10. (środa) godz. 9.00 – platforma MS TEAMS

Czas trwania szkolenia: ok. 45 min.

Zapisy

Do Biblioteki PK można zapisać się stacjonarnie lub zdalnie. Wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

• stacjonarnie: należy przyjść do Wypożyczalni BPK z Elektroniczną Legitymacją Studencką (ELS).
    • Wypożyczalnia BPK (ul. Warszawska 24)
    • Wypożyczalnia Oddziału BPK na Wydziale Mechanicznym (al. Jana Pawła II 37 G)
  • zdalnie: należy zapoznać się z kursem "Jak korzystać z Biblioteki PK (Studenci)", rozwiązać test podsumowujący kurs z wynikiem min. 10 pkt., potwierdzić znajomość Regulaminów BPK. Konto biblioteczne zostanie utworzone najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Informacja o kluczach dostępu do kursu udzielana jest w dziekanatach oraz w wypożyczalniach BPK.