Drukuj

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

 

ogłasza konkurs na stanowisko

 

robotnika wysokowykwalifikowanego – elektryka

 

w wymiarze pełnego etatu

 

w Dziale Eksploatacji i Zaopatrzenia

 

 

 

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

 


2. Niezbędne wymagania:


3. Wymagane dokumenty:

 

 

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22 października 2021 r.


Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko Robotnik wysokowykwalifikowany – elektryk w DT-1. W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs na stanowisko Robotnik wysokowykwalifikowany – elektryk w DT-1.

 

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.


Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 22.11 do 30.11.2021 r.


Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.