Jesteśmy założycielami i administratorami profili Politechniki Krakowskiej w social mediach: na Facebooku, Instagramie, YouTube, LinkedIn oraz Flickr. Oprócz zarządzania treściami (m.in. wykonywania zdjęć, publikowania postów, odpowiadania na komentarze), zajmujemy się również odpowiadaniem na wiadomości internautów, prowadzeniem relacji i monitorowaniem treści, które pojawiają się na innych profilach, a dotyczą Politechniki Krakowskiej. Prowadzimy również Serwis Główny PK. W ramach tych działań: zbieramy materiały i tworzymy treści do sekcji „Aktualności”, zamieszczamy ogłoszenia o pracę oraz informacje dotyczące zamówień publicznych (przesyłane z jednostek uczelni), aktualizujemy kalendarium wydarzeń, zamieszczamy informacje o konferencjach, aktualizujemy informacje w zakładkach i sekcjach, tworzymy i zamieszczamy grafiki.

tiktok   fb   ig   yt   in   fl

Osoby zainteresowane przekazaniem i ewentualną publikacją w serwisach PK i mediach społecznościowych informacji takich jak:

• osiągnięcia naukowe i dydaktyczne pracowników i studentów PK (nagrody, wyróżnienia, powołania do prestiżowych gremiów),
  • ciekawe projekty badawcze,
  • organizowane na PK ogólnodostępne spotkania, sympozja, seminaria, warsztaty,
  • zawierane umowy i porozumienia dot. współpracy PK z partnerami z otoczenia gospodarczego, samorządowego i naukowego,
  • ciekawe inicjatywy studenckie,
  • sukcesy w konkursach grantowych NCBiR, NCN, KE i innych instytucji, finansujących naukę,
  • inne ciekawe inicjaty wydziałowe i uczelniane,
  • zdjęcia ukazujące życie studenckie i uczelni w celu publikacji w mediach społecznościowych;

prosimy o przesyłanie informacji:

Kontakt:

mgr Bartłomiej Krystyński

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Joanna Skowrońska

tel.: 12 628 20 65, 12 628 20 66