POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

referenta (w zależności od stażu pracy) / realizatora programu radiowego w Radiu „Nowinki”

w Dziale Promocji

(umowa na 3/4 etatu w zadaniowym systemie czasu pracy)

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• realizacja programu radiowego;
  • obróbka i przygotowanie materiałów emisyjnych (wywiady, reportaże, jingle);
  • rejestracja programu radiowego;
  • wgrywanie plików audio do serwisu, przygotowywanie playlist;
  • przygotowywanie zestawień utworów;
  • odpowiedzialność za retransmisję programu;
  • nagłaśnianie imprez promocyjnych;
  • współudział w bezpośredniej retransmisji imprez (na żywo).

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe lub status studenta;
  • poświadczone min. 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku samodzielnego realizatora programów radiowych w typowym układzie emisyjnym rozgłośni radiowej;
  • znajomość zagadnień realizacji i emisji programów radiowych (z uwzględnieniem problematyki emisji kablowej);
  • obsługa miksera i innych urządzeń emisyjnych;
  • doświadczenie w przygotowaniu i montażu materiałów audio;
  • znajomość obsługi sprzętu komputerowego i programów do obróbki dźwięku DYNA, Samplitude.

3. Dodatkowe wymagania:

• opanowanie i podzielność uwagi;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • doświadczenie w mininagłośnieniach.

4. Wymagane dokumenty:

• CV;
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej, w godz. 7.00-15.00 lub przesyłając w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.., w terminie do dnia 13.12.2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Referent (w zależności od stażu pracy) - realizator programu radiowego, w Dziale Promocji – w Radiu „Nowinki”.

W przypadku przesłania oferty za pomocą poczty elektronicznej w tytule maila należy wpisać: Konkurs na stanowisko referent (w zależności od stażu pracy) - realizator programu radiowego, w Dziale Promocji – w Radiu „Nowinki”.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie, że do dalszego postępowania będą przekazywane jedynie oferty zawierające wymagane dokumenty, o których mowa w pkt 4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 10.01.2022 r. do 19.01.2022 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.