Drukuj

25.11.2021r.

Na stronie Ministerstwa Nauki i Edukacji opublikowano informację nt. możliwości składania wniosków o stypendium dla wybitnych młodych naukowców. Moduł składania wniosków o stypendium zostanie udostępniony w systemie ZSUN/OSF w dniu 1 grudnia 2021 r.  Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-na-temat-skladania-wnioskow-o-stypendia-ministra-wlasciwego-do-spraw-szkolnictwa-wyzszego-i-nauki-dla-wybitnych-mlodych-naukowcow-w-grudniu-2021-r

 

Ze względu na dni wolne od pracy (Komunikat nr 16 Rektora PK) dokumenty do podpisu Prorektora ds. nauki należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 grudnia 2021r. do godziny 12:00. Pełnomocnictwo Prorektora ds. nauki upoważniające do podpisywania wniosków o stypendium dostaną Państwo w mailu zwrotnym z podpisanym wnioskiem.

 

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Badań Naukowych (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22-49) oraz zapoznanie się z zasadami składnia wniosków do podpisu Prorektora ds. nauki.