WYDZIAŁ IMIĘ I NAZWISKO TELEFON E-MAIL
Wydział Architektury Elżbieta Ostachowicz 12 628 24 95 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Anna Ristic-Malec

Wydział Inżynierii Elektrycznej
i Komputerowej

Wydział Inżynierii Lądowej Beata Szostak 12 628 23 04 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki Katarzyna Karcz 12 628 25 80 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Andrzej Kulig 12 628 30 81 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Anna Wiącek 12 628 30 78 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Mechaniczny Sylwia Kasprzyk 12 628 36 07 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szkoła Doktorska Magdalena Borys 12 628 28 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pracownicy PK Jolanta Szybowska 12 628 22 92 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.