11.01.2022r.

Na stronie Ministerstwa Nauki i Edukacji ogłoszono nabór na nowy konkurs - Perły nauki. Przedmiotem konkursu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w tworzeniu wybitnie uzdolnionym absolwentom studiów pierwszego stopnia lub studentom po ukończeniu trzeciego albo czwartego roku jednolitych studiów magisterskich warunków rozwoju przez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych albo twórczości artystycznej pod kierunkiem opiekuna naukowego albo artystycznego.

Pierwszy nabór wniosków trwa od 4 stycznia 2022 r. do 18 lutego 2022 r. do godz. 16.00. Szczegółowe zasady konkursu są dostępne na stronie: programy.nauka.gov.pl

Wnioski do podpisu Prorektora ds. nauki można składać w terminie do dnia 17 lutego 2022r. do godziny 12:00. Wygenerowane dokumenty w wersji elektronicznej należy przesłać do podpisu Prorektora na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do dokumentów należy dołączyć skan części wniosku zawierający informacje podstawowe dot. planowanego projektu z podpisem Dziekana Wydziału.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Badań Naukowych (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22-49, 22-04)