PROCEDURA KORZYSTANIA ZE ŚRODKÓW PRZEZNACZONYCH NA WYKORZYSTANIE INFRASTRUKTURY BADAWCZEJ (WIB) została udostępniona w zespole "Doktorat Wdrożeniowy V" (MS Teams).

 

NOWOŚĆ: Procedura składania wniosku do MEiN (w systemie OSF).

 

W dn. 27 kwietnia 2021 r. został ogłoszony KOMUNIKAT MEiN (z dnia 16 kwietnia 2021r.) o naborze wniosków w ramach V edycji programu "Doktorat wdrożeniowy" oraz został podany SZCZEGÓŁOWY ZAKRES INFORMACJI ZAWARTYCH W TYM WNIOSKU. Niestety nastąpiły dość istotne zmiany, z których najważniejszą jest, że wnioski te stanowią odrębne projekty badawcze, a nie jak to było w IV edycji, były częścią jednego wspólnego wniosku składanego przez wnioskodawcę (w naszym przypadku Uczelnia).

 

Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z treścią zamieszczanych komunikatów na stronie MEiN oraz SD PK.

 

Prosimy promotorów o przygotowanie danych, wg załączonych komunikatów, a następnie, począwszy od 5 do 31 maja br., zalogowanie się do systemu OSF i składanie wniosków.

W przypadku informacji zamieszczanych w pkt. F ppkt. 1 i 2, proszę zwrócić się do SD PK, po 10 maja 2021 r.

Informację o składanym wniosku (projekcie) proszę przekazać do Biura Szkoły Doktorskiej (wg formularza).

Skan złożonego wniosku z parafką promotora należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


MEiN organizuje spotkanie informacyjne w sprawie V edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-v-edycji-programu-doktorat-wdrozeniowy - prezentacja ze spotkania. Pytania i odpowiedzi dotyczące V edycji programu Doktorat wdrożeniowy.


 

Najczęściej zadawane pytania - opracowane przez SD PK.

 

10.08.2021: Lista Wnioskodawców, którzy zostali zakwalifikowani do V edycji programu "Doktorat wdrożeniowy"

20.05.2021: Pytania i odpowiedzi dotyczące V edycji programu "Doktorat wdrożeniowy"

30.04.2021: Procedura postępowania

27.04.2021: Komunikat Ministra Edukacji i Nauki o ustanowieniu programu Doktorat wdrożeniowy i naborze wniosków od V edycji