Jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Studenci PK mogą się starać o stypendium socjalne lub zapomogę, zgodnie z zarządzeniem Rektora.

Wniosek o stypendium socjalne lub zapomogę możesz złożyć w odpowiednim dziekanacie. Jeśli masz problem z wypełnieniem wniosku, pomoc uzyskasz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez kontakt z Samorządem Studenckim PK pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opłaty za studia

Jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej masz prawo:

• złożyć wniosek o przesunięcie terminu uiszczenia opłaty za semestr letni roku akademickiego 2021/2022 – do 6 miesięcy tj. do 31.08.2022 roku;
  • złożyć wniosek o obniżenie opłaty za studia;
  • złożyć wniosek o zwolnienie z opłaty za studia.