Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej pod patronatem JM Rektora Politechniki Krakowskiej prof. Andrzeja Białkiewicza w dniach 19-21.05.2022 r. organizuje konferencję „ Mens sana in corpore sano-Edukacja prozdrowotna młodzieży”. Główną ideą spotkania jest wymiana poglądów i przedstawienie nowych form edukacji prozdrowotnej młodzieży akademickiej.

Podczas konferencji wykład wygłoszą:

• dr hab. Tomasz Pałka, prof. AWF Kraków - „Wydolność fizyczna studentów szkół wyższych”,
  • dr hab. Maciej Maciejczyk, prof. AWF Kraków - „Aktywność fizyczna studentów i jej wpływ na organizm”,
  • dr hab. Zbigniew Barabasz profesor KPU, dr hab.Emilian Zadarko profesor KPU - „Aplikacja mobilna Studenfit jako narzędzie wspierające monitoring sprawności fizycznej studentów ukierunkowanej na zdrowie”,
  • dr Łukasz Tota AWF Kraków - „Suplementacja diety osób aktywnych fizycznie”,
  • dr Andrzej Bahr CSiR Politechniki Krakowskie - „Program indywidualnej aktywności”.

Więcej informacji >>>