W dniach 31.08. i 01.09. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne dla osób nieposiadających zaświadczenia o znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

Pozytywny wynik rozmowy uprawnia do studiowania w Szkole Doktorskiej PK, co zostanie potwierdzone stosownym zaświadczeniem.
UWAGA! Nie jest to egzamin certyfikatowy, a zaświadczenie wydawane jest tylko na potrzeby rekrutacji do Szkoły Doktorskiej i nie może być podstawą do wydania zaświadczenia o ogólnych kompetencjach językowych.

Osoby, które w ciągu ostatnich 5 lat ukończyły lektorat z j. angielskiego na PK mogą się ubiegać o wystawienie takiego zaświadczenia bez konieczności odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jednak w tej sytuacji wystarczający jest skan strony suplementu z wyszczególnionym językiem angielskim.

Zgłoszenia na rozmowę kwalifikacyjną oraz wnioski o wystawienie zaświadczenia przyjmujemy do 26.08. na: formularzu.