Dzisiaj na Politechnice Krakowskiej ruszyła akacja charytatywna „Podaj Łapę”. Przez prawie trzy tygodnie do specjalnie przygotowanych pudełek będzie można przynosić dary dla czworonogów z lokalnych schronisk.

biały, puchaty szczeniaczek spogląda żałośnie zza krat schroniskowego boksuAkcja „Podaj łapę” na Politechnice Krakowskiej jest organizowana od kilku lat przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej. Inicjatywa narodziła się z troski o bezdomne zwierzęta. Jej celem jest zbieranie środków, które pomogą poprawić warunki życia schroniskowych podopiecznych. Dary można przynosić w dniach od 27 listopada do 15 grudnia br. do specjalnie przygotowanych i opisanych pudełek. Zbiórkę można wesprzeć ofiarowując m.in.:

✔️ Karmy wysokiej jakości
✔️ Koce, poduszki, kołdry, ręczniki – ważne, aby nie zawierały pierza/puchu
✔️ Miski w każdym rozmiarze
✔️ Zabawki (np. gumowe piłeczki czy gryzaki będą świetne)

Akcja zawsze cieszy się dużą popularnością wśród społeczności naszej uczelni. Dzięki zaangażowaniu akcja „Podaj łapę” osiąga wymierne rezultaty, a zebrane środki pomagają poprawiać warunki życia zwierząt w schroniskach, zapewniając im wyżywienie i komfortowe warunki przebywania.

Zachęcamy do wsparcia akcji oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku!

Fot. Canva Pro Content License