Fotografia poglądowa przedstawia dziewczynę z aparatem w ręce. Trwa rekrutacja na kolejną edycję Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej. Jest to profesjonalny kurs fotografii przeznaczony zarówno dla początkujących pasjonatów, jak i dla fotografów chcących udoskonalić swoje umiejętności. Zajęcia rozpoczną się 15 marca i potrwają do 21 czerwca.

 

 

Wykłady i zajęcia będą trwały jeden semestr. Poprowadzą je uznani wykładowcy z Politechniki Krakowskiej, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików i pracownicy  MUFO – Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Uczestnicy Studium zyskają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną, którą będą doskonalić w pracowni fotograficznej, komputerowej oraz w plenerze.

 

Kurs oferuje ponad 100 godzin wykładów i zajęć praktycznych. Zajęcia będą odbywać się w piątki (17:00 – 20:00) i soboty (1 grupa: 9:00 – 12:00, 2 grupa: 12:15 – 15:15), w budynku Politechniki Krakowskiej przy ul. Kanoniczej 1 w Krakowie (sala 303). Kurs kończy się wystawą fotografii wykonanych przez uczestników oraz otrzymaniem dyplomu ukończenia Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej.

 

Szczegóły dotyczące Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej można znaleźć na stronie internetowej foto.pk.edu.pl oraz na Facebooku

 

 

 

Plakat Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej

 

 

 

Fot. Canva