Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska na targach edukacyjnych (w ramach Salonu Maturzystów 2014) we wrześniu br. Będziemy w Rzeszowie, Krakowie, Kielcach i Katowicach (zobacz tabela poniżej):

miejsce nazwa i adres termin
Rzeszów

Rzeszowski Salon Maturzystów
Politechnika Rzeszowska

10-11 września

Krakowski Salon Maturzystów
Auditorium Maximum UJ

22-23 września
Kielce

Kielecki Salon Maturzystów
Politechnika Świętokrzyska

23 września
Katowice

Śląski Salon Maturzystów

25 września

Salon Maturzystów, kolejna ósma już edycja, odbędzie się we wrześniu br. w 15 głównych ośrodkach akademickich w kraju.

Podczas tegorocznego Salonu tematem głównym będą zmiany w maturze 2015, eksperci Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych odpowiedzą na pytania o kształt i zasady egzaminu z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, podpowiedzą na co zwrócić szczególną uwagę i jakie kryteria będą brane do oceny. W większości miast porad maturzystom udzielać będą również psychologowie, doradcy edukacyjno-zawodowi oraz eksperci rynku pracy. Swoją ofertę zaprezentują również wydawnictwa edukacyjne, organizatorzy kursów, szkoły językowe, instytucje certyfikujące oraz firmy przygotowujące do matury.

W 2013 roku wrześniowy Salon odwiedziło 175 tysięcy maturzystów - co może oznaczać, że co drugi maturzysta w Polsce wybrał swoją uczelnię na Salonie.