Teatr Tańca „Latiga” przy Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza na zajęcia z technik tańca w roku akademickim 2014/2015.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozwijające koordynację i sprawność ruchową. Przeznaczone są nie tylko dla studentów Politechniki Krakowskiej i słuchaczy MCK, ale także dla wszystkich zainteresowanych.

Zajęcia są bezpłatne. Dla studentów Politechniki Krakowskiej istnieje możliwość zaliczenia zajęć wychowania fizycznego, na podstawie zaświadczenia o uczestnictwie w próbach zespołu. „Latiga” zaprasza także do współpracy osoby zajmujące się muzyką, sztukami wizualnymi i teatrem.

Teatr Tańca „Latiga” działa od 2009 roku. Od 2011 roku zajęcia odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, przy ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie.

Plan zajęć, zapisy i informacje o zespole na stronie: www.latiga-teatr.blogspot.com

Na zdjęciu, spektakl „Ile perełek, panie profesorze?” w wykonaniu Latigi, maj 2014 r. / fot. Jan Zych.