Politechnika Krakowska zaprasza serdecznie na XXI Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2019”. W czasie targów uczniowie szkół ponadgimnazjalnuych będą mogli spotkać się z przedstawicielami naszej uczelni i dowiedzieć się wszystkiego na temat oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji na studia.

 

Data: 26-27 marca 2019 r.

 

Miejsce: „Spodek”, al. Korfantego 35 w Katowicach

 

 

Pozostałe targi >>>

Centrum Sportu i Rekreacji PK zaprasza na 66. Mistrzostwa Politechniki w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na zakopiańskich stokach rywalizować będą przedstawiciele społeczności akademickiej Politechniki wspólnie z wieloma absolwentami i zaproszonymi gośćmi. 

 

Data: 27-30 marca 2019 r.

 

Więcej informacji >>>

Zapraszamy na piątą edycję Krakowskiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Transportu KOKONAT przez Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych Politechniki Krakowskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji >>>

 

Data:

11-12 kwietnia 2019 r.

 

Miejsce:

Pawilon Konferencyjno-Wystawowy „Kotłownia”, ul. Warszawska 24 w Krakowie

 

 

wydarzenie na Facebooku >>>

 

Biblioteka Politechniki Krakowskiej serdecznie zaprasza na konferencję naukową „Europejskie dziedzictwo w otwartych kolekcjach cyfrowych”. Celem konferencji jest przegląd zagadnień związanych z zachowaniem europejskiego dziedzictwa kulturowego oraz wskazanie działań, które pozwolą zwiększyć powszechny i otwarty dostęp do publikacji naukowych będących jego częścią. Wydarzeniem towarzyszącym konferencji będzie wystawa najcenniejszych druków zdigitalizowanych i udostępnionych w powstałym w ramach projektu EDT systemie Redo.

 

Wystawa

Data:

25 marca 2019 r., godz. 12.00

Miejsce:

Czytelnia Główna BPK, ul. warszawska 24 w Krakowie

 

 

Konferencja

Data:

26 marca 2019 r., godz. 8.30-16.00

Miejsce:

Pawilon Konferencyjno-Wystawowy „Kotłownia”, ul. Warszawska 24 w Krakowie

 

 

wydarzenie na Facebooku >>>

 

więcej informacji >>>

Centrum Sportu i Rekreacji PK oraz uczelniany klub AZS PK zapraszają na Uliczny Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki. W tym roku wydarzenie odbędzie się 25 marca (poniedziałek). Wyścig rozgrywany będzie w następujących kategoriach: bieg kobiet, bieg mężczyzn, bieg VIP-ów oraz bieg osób niepełnosprawnych. Ponadto będę prowadzone dodatkowe klasyfikacje: Memoriał Edwarda Surdyki, Memoriał im. dra Piotra Jeża – indywidualna klasyfikacja mężczyzn na odcinku pierwszej zmiany, Puchar Zarządu Głównego AZS, klasyfikacja uczelni krakowskich i klasyfikacja służb mundurowych.

 

Data: 25 marca 2019 r.

 

PROGRAM:

  • 9:00 – 10:30 – Odprawa techniczna – Hala Sportowa przy ul. Kamiennej 17
  • 12:00 – 12:30 – Bieg Sztafet Męskich – Start: Gmach Główny PK, ul. Warszawska 24
  • 12:10 – 12:20 – Bieg VIP-ów – jedno okrążenie wokół Rynku Głównego
  • 12:20 – 12:30 – Bieg Osób Niepełnosprawnych jedno okrążenie wokół Rynku Głównego
  • 12:30 – 12:45 – Bieg Sztafet Kobiecych – 4 x 1 okrążenie wokół Rynku Głównego
  • 14:00 – Wręczenie nagród dla najlepszych sztafet oraz zawodników na HS przy ul. Kamiennej

 

 

formularz zgłoszeniowy >>>

 

więcej informacji >>>