Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w 10. edycji Grand Prix o Puchar JM Rektora PK w narciarstwie alpejskim. Uczestnicy jubileuszowej edycji Grand Prix w narciarstwie będą walczyć o puchary dziekanów wszystkich wydziałów PK, a także o puchar kanclerza PK, dyrektora Biblioteki PK i kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Zakończenie tegorocznych sportowych zmagań zaplanowano na 1 i 2 marca br. w Spytkowicach.

 

Pierwsze zawody odbędą się 10 stycznia w Spytkowicach. 

 

Data: 

od 10 stycznia - 2 marca 2019 r.

 

Miejsce:

Spytkowice, Kasina, Lubomierz

 

Terminarz zawodów >>>

Koło Naukowe Logistyki TILOG zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Naukowe XI Dni Transportu. Obrady będą składać się z trzech paneli poświęconych następującym zagadnieniom: logistyce, spedycji i inteligentnym systemom transportowym, transportowi kolejowemu oraz transportowi lotniczemu. Aby zostać uczestnikiem wydarzenia należy wysłać zgłoszenie: online lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Data: 17 stycznia 2019 r., godz. 9.00

 

wydarzenie na Facebooku >>>

Politechnika Krakowska będzie gospodarzem V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Budownictwo-Infrastruktura-Górnictwo”. Tytuł tegorocznej edycji to „Wpływ górnictwa na środowisko, ludzi i infrastrukturę – metody ograniczania negatywnych skutków”.

 

 

Data: 17-18 stycznia 2019 r.

 

 

Miejsce: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 24 w Krakowie

 

 

Więcej informacji >>>

 

Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej zaprasza na wykłady i warsztaty w ramach Otwartej Szkoły. Temat edycji zimowej to Research Methodology and Statistics

Głównym założeniem Otwartej Szkoły jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. Organizatorzy chcą też pogłębić wieloletnie kontakty pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz współpracę z ich wykładowcami.


Zgłoszenia do udziału w Otwartej Szkole należy przesyłać drogą elektroniczną do prodziekana Wydziału Inżynierii Środowiska PK dr inż. Jarosława Müllera; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Data:

21 stycznia 2019 r., godz. 8.30 (pozostałe godziny zajęć zostaną ustalone z uczestnikami)

 


Miejsce:

budynek Wydziału Inżynierii Środowiska przy ul. Warszawskiej 24