POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w Katedrze Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego

w Instytucie Projektowania Urbanistycznego

na Wydziale Architektury

Zgodnie z art.114, ust.2 Ustawa z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym, (Dziennik Ustaw Nr 164, poz. 1365 z dnia 30.08.2005r z późniejszymi zmianami- zwłaszcza wprowadzonymi ustawą z dnia 18 marca 2011 roku (Dz.U nr 84, poz 455), z uwzględnieniem warunków par.84 Statutu Politechniki Krakowskiej z 2017 roku.

1. Zakres wykonywanych zadań:

• obsługa zajęć dydaktycznych;
  • prowadzenie wykładów, grup projektowych, seminaryjnych i dyplomów inżynierskich i magisterskich;
  • prowadzenie zajęć na studiach doktoranckich;
  • udział w pracach badawczych jednostki;
  • praca administracyjno-organizacyjna.

2. Niezbędne wymagania:

• stopień naukowy doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie architektura i urbanistyka;
  • znaczny dorobek naukowy;
  • doświadczenie w realizacji zadań badawczych;
  • praktyka zawodowa;
  • znajomość języka angielskiego.

3. Dodatkowe wymagania:

• osiągnięcia w kształceniu kadry - w tym min. promotorstwo jednego otwartego przewodu doktorskiego;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych;
  • doświadczenie w prowadzeniu współpracy z władzami samorządowymi i otoczeniem gospodarczym;
  • doświadczenie w przygotowaniu i kierowaniu grantami unijnymi;
  • wskazanie Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy;
  • wyrażenie zgody na zaliczenie do minimum kadrowego dot. uprawnień do nadania stopni naukowych w dyscyplinie architektura i urbanistyka.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kopia dokumentu potwierdzającego uzyskanie tytułu naukowego lub stopnia naukowego doktora habilitowanego;
  • informacje o kształceniu kadry;
  • wykaz dorobku naukowo-dydaktycznego i twórczego.

Wymagane dokumenty należy składać w Biurze Dziekana przy ul. Podchorążych 1, pok. 04., w godz. 9.00–14.00 w terminie do 7 czerwca 2018 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Instytucie Projektowania Urbanistycznego.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).