POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza

przetarg na dzierżawę gruntu

Dzierżawa gruntu pod działalność typu „mała gastronomia” (wyroby cukiernicze, artykuły spożywcze, napoje) o powierzchni 2 m2, zlokalizowana na terenie Kampusu Politechniki Krakowskiej, przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie, w dwóch miejscach wskazanych na załączonej mapie

1. Umowa na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  2. Brak mediów, dostęp do toalety dla pracownika najemcy.
  3. Rodzaj i kolorystyka budki gastronomicznej musi być zatwierdzona przez władze uczelni.

Warunki płatności:

1. Płatność miesięczna z góry do 14 każdego miesiąca.
  2. Minimalna wysokość stawki za dzierżawę 1m2 (jednego metra), ustalona zostaje na kwotę 100 zł netto miesięcznie + należny podatek VAT.

Kontakt:

1. Do udzielania informacji na powyższy temat upoważniony jest: Bogdan Dzimira, tel. 12 626 22 78, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Mieczysława Kiernicka, tel. 12 628 22 76, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Oferty należy składać do 14 lutego 2014 r. pod adresem: Politechnika Krakowska, Dział Gospodarczy, budynek nr 10-36, pok. nr 4 lub 6, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, do godziny 12.00.
  3. Otwarcie ofert nastąpi 14 lutego 2014 r. o godzinie 12.30 w Dziale Gospodarczym jw.
  4. Wynajmujący za najkorzystniejszą ofertę uzna tę, która spełni wszystkie wymogi formalne, określone w niniejszym ogłoszeniu i będzie złożona na kwotę najwyższą spośród wszystkich złożonych ofert.
  5. Wynajmująca nie będzie rozpatrywać ofert podmiotów, które zalegają z zapłatą należności wobec uczelni.
  6. Przetarg może być rozstrzygnięty jeśli wpłynie przynajmniej jedna oferta.
  7. Wynajmująca zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu, bez podania przyczyny.