POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

wykładowcy

(objęcie stanowiska z dniem 01.05.2019)

w Zakładzie Architektury Społeczno-Usługowej

w Instytucie Projektowania Architektonicznego

na Wydziale Architektury

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które pragną podjąć pracę dydaktyczną, spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 20.07.2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz Statucie PK § 90 i posiadają:

1. Zakres wykonywanych zadań:

• prowadzenie grup projektowych w zakresie ćwiczeń z projektowania architektury społeczno-usługowej;
  • obsługa zajęć dydaktycznych z projektowania architektoniczno-urbanistycznego;
  • praca administracyjno-organizacyjna;
  • uczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych jednostki.

2. Niezbędne wymagania:

• tytuł zawodowy magistra inżyniera architekta;
  • ukończone szkolenie pedagogiczne lub zobowiązanie do uzupełnienia szkolenia w pierwszym roku zatrudnienia;
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość programów komputerowych służących projektowaniu.

3. Dodatkowe wymagania:

• mile widziana znajomość innego języka obcego (preferowany język: francuski/hiszpański);
  • studia zagraniczne/kursy zagraniczne;
  • udokumentowana umiejętność pracy w zespole (praktyka projektowa);
  • członkostwo w IARP;
  • umiejętność programowania;
  • rozmowa z kierownikiem Zakładu Architektury Społeczno-Usługowej *.

4. Wymagane dokumenty:

• podanie skierowane do JM Rektora Politechniki Krakowskiej;
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • portfolio projektowe;
  • zobowiązanie do uzupełnienia szkolenia pedagogicznego w przypadku braku ukończenia szkolenia;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Biurze Dziekana przy ul. Podchorążych 1, pok. 04 w godz. 9.00–14.00 w terminie do 04 kwietnia 2019 r. Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko wykładowcy w Zakładzie Architektury Społeczno-Usługowej.

* w celu ustalenia terminu rozmowy - prośba o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.