POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko pracy

samodzielny księgowy

w Dziale Księgowości Finansowej

(w wymiarze 1 etatu)

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• prowadzenie ewidencji analitycznej w zakresie kont rozrachunkowych;
  • uzgadnianie zapisów ewidencji syntetycznej z ewidencją analityczną oraz poszczególnymi kontami syntetycznymi;
  • bieżąca analiza rozrachunków w zakresie prowadzonych kont;
  • uzgadnianie i zamykanie dzienników, sporządzanie wydruków do dzienników;
  • wystawianie i wysyłanie wezwań do zapłaty, korespondencja z kontrahentami, pracownikami, emerytami;
  • sporządzanie załączników do sprawozdań finansowych.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: średnie ekonomiczne lub wyższe;
  • staż pracy: w przypadku wykształcenia średniego - 4 lata, w przypadku wykształcenia wyższego staż nie wymagany;
  • doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata w księgowości;
  • znajomość zasad rachunkowości;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

3. Dodatkowe wymagania:

• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • dokładność, systematyczność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 10.05.2019 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielny księgowy w Dziale Księgowości Finansowej.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, w pok. 137 w dniach od 27.05.2019 r. do 7.06.2019 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie ulegną komisyjnemu zniszczeniu.