PODSTAWA PRAWNA

OPŁATY ZA USŁUGI EDUKACYJNE

Przepisy prawa wewnętrznego dotyczące studentów, którzy podjęli studia po dniu 30.09.2006 r.
a przed dniem 1.10.2012 r.

1. Regulamin pobierania opłat za zajęcia dydaktyczne (załącznik do uchwały Senatu Akademickiego z dnia 23.06.2006 r., z późn. zm.).

Zmiany:

WZORY UMÓW

Przepisy prawa wewnętrznego dotyczące studentów, którzy rozpoczęli studia po dniu 30.09.2012 r.
a przed dniem 1.10.2014 r.

1. Regulamin pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne na studiach I i II stopnia na Politechnice Krakowskiej (załącznik do uchwały nr 48 Senatu Politechniki Krakowskiej z dnia 22.06.2012 r. z poźn. zm.).

Zmiany:

Tekst jednolity „Regulaminu pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne na studiach I i II stopnia
na Politechnice Krakowskiej”

WZORY UMÓW

Przepisy prawa wewnętrznego dotyczące studentów, którzy rozpoczęli studia po dniu 30.09.2014 r.
a przed dniem 1.10.2015 r.

1. Regulamin w sprawie zasad pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne, trybu i warunków zwalniania z tych opłat studentów studiów I i II stopnia na Politechnice Krakowskiej oraz zasad pobierania opłat za wydanie dokumentów związanych z odbywaniem studiów na Politechnice Krakowskiej” (załącznik do uchwały nr 54 Politechniki Krakowskiej z dnia 26.09.2014 r.).

WZORY UMÓW

Przepisy prawa wewnętrznego dotyczące studentów, którzy rozpoczną studia po dniu 30.09.2015 r.

1. Tekst jednolity Regulaminu w sprawie zasad pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne, trybu i warunków zwalniania z tych opłat studentów studiów I i II stopnia na Politechnice Krakowskiej oraz zasad pobierania opłat za wydanie dokumentów związanych z odbywaniem studiów na Politechnice Krakowskiej (Załącznik do uchwały nr 54/d/06/2016)

WZORY UMÓW

Przepisy prawa wewnętrznego dla studentów, którzy podejmą kształcenie po dniu 26.02.2017 r.

1. Tekst jednolity Regulaminu w sprawie zasad pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne, trybu i warunków zwalniania z tych opłat studentów studiów I i II stopnia na Politechnice Krakowskiej oraz zasad pobierania opłat za wydanie dokumentów związanych z odbywaniem studiów na Politechnice Krakowskiej (Załącznik do uchwały nr 101/d/12/2016)

WZORY UMÓW

Przepisy prawa wewnętrznego dla studentów, którzy podejmą kształcenie po dniu 30.09.2018 r.

1. Tekst jednolity Regulaminu w sprawie zasad pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne, trybu i warunków zwalniania z tych opłat studentów studiów I i II stopnia na Politechnice Krakowskiej oraz zasad pobierania opłat za wydanie dokumentów związanych z odbywaniem studiów na Politechnice Krakowskiej (Załącznik do uchwały nr 23/d/04/2018 z dnia 25 kwietnia 2018 r.)

WYSOKOŚĆ POBIERANEJ OPŁATY W ROKU AKADEMICKIM 2018/19
ZA PRZEPROWADZANIE POTWIERDZANIA EFEKTÓW UCZENIA SIĘ

Przepisy prawa wewnętrznego:

Zarządzenie nr 43 Rektora PK z dnia 29.06.2018 r.