dr hab. inż. Małgorzata Cimochowicz-Rybicka, prof. PK
tel.: 12 628 28 65

mgr inż. Magdalena Borys
tel.: 12 628 28 11

lic. Małgorzata Wysopal (sprawy finansowe)
tel.: 12 628 30 60

Dyscypliny
Architektura i urbanistyka - dr hab. inż. arch. Maciej Motak
Automatyka, elektronika i elektrotechnika - dr hab. inż. Jerzy Szczepanik, prof. PK
Inżynieria chemiczna - dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK
Inżynieria lądowa i transport - dr hab. inż. Lucyna Domagała, prof. PK
Inżynieria materiałowa - dr hab. inż. Stanisław Kuciel, prof. PK
Inżynieria mechaniczna - dr hab. inż. Marek Kozień, prof. PK
Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka - dr hab. inż. Paweł Ocłoń, prof.PK

Lokalizacja sekretariatu Szkoły Doktorskiej:
Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, pok. 29