POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko pracy

samodzielnego referenta/specjalisty

w wymiarze 1 etatu

w projekcie Enterprise Europe Network

w Centrum Transferu Technologii

Zakres wykonywanych zadań:

• identyfikacja innowacyjnych przedsiębiorstw;
  • analiza możliwości finansowania projektów z funduszy zewnętrznych;
  • udzielanie informacji i doradztwa dotyczących pozyskiwania projektów ze środków europejskich dla firm;
  • prowadzenie akcji informacyjnych i komunikacyjnych poprzez media tradycyjne i elektroniczne;
  • przygotowanie i organizowanie szkoleń.

Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • staż pracy w przypadku samodzielnego referenta nie wymagany, w przypadku specjalisty 3 lata;
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie pozyskiwania środków z funduszy zewnętrznych dla firm, głównie dla MŚP;
  • wiedza z zakresu programów europejskich (krajowych i europejskich) przeznaczonych dla MŚP;
  • znajomość zagadnień związanych z nowoczesnymi technologiami oraz gotowość do pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie;
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z Klientem;
  • znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

Dodatkowe wymagania:

• dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • kreatywność;
  • umiejętność analizy i prezentacji danych.

Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych Politechniki Krakowskiej ul. Warszawska 24, Kraków, budynek Wydziału Inżynierii Lądowej pok. 137 w terminie do 21 lutego 2020 roku z dopiskiem: Dotyczy konkursu na stanowisko specjalisty w CTT-EEN.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w dziale spraw Osobowych i Socjalnych w dniach: od 16 marca 2020 do 20 marca 2020 roku.