16.01.2023r.

Polska Akademia Umiejętności ogłosiła na swojej stronie internetowej XIII edycję inicjatywy Krakowskie Konferencje Naukowe. Tak jak w latach ubiegłych, wydarzenia w ramach KKN powinny odbywać się w Krakowie w formie stacjonarnej lub zdalnej i trwać min 2 dni. Dodatkowo przy ocenie wniosków, będzie brana pod uwagę liczba uczestników (min. 100 osób) oraz zasięg wydarzenia (preferowany zasięg międzynarodowy). Ze względów proceduralnych, do programu mogą zostać włączone tylko te konferencje, które odbywać się będą od 1 marca do 10 grudnia 2023 r. Kwota ogólna przeznaczona na realizację programu to 250 000 zł.

 

Wniosek w dwóch wersjach: w formie elektronicznej oraz przeskanowanego formularza należy przesłać mailowo do 3 lutego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (całość dokumentacji należy wysłać jednym mailem).

 

Dodatkowo bardzo proszę o przesyłanie skanu formularza do wiadomości Prorektora prof. Bogdała na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie PAU: https://pau.krakow.pl/index.php/pl/dzialalnosc/krakowskie-konferencje-naukowe