dni integracji kolaż sjo - zawodnicy na wózkach grający w koszykówkę, Prorektor PK Marek Bauer z Magdaleną Corą,i Janem Ortylem, LOgo PK, złoty medal
W dniach 8-12 kwietnia trwają XVI Krakowskie Dni Integracji, coroczne wydarzenie współorganizowane przez 8 krakowskich uczelni, mające na celu uświadamiać społeczność akademicką o niepełnosprawności oraz integrować. W tych dniach w Krakowie odbywają się wykłady, prelekcje, spotkania. Podczas konferencji głównej, której tematem przewodnim w tym roku był sport, wręczono nagrody "Integralia" za działania na rzecz dostępności. Laureatką tej nagrody na Politechnice Krakowskiej została mgr Magdalena Cora — Dyrektor Studium Języków Obcych PK.
W środę drużyna Politechniki Krakowskiej w składzie: kapitan — mgr Małgorzata Kardas, mgr Beata Jeż, mgr Magdalena Cora, mgr Marcin Laskowski, mgr Krzysztof Włodarczyk, mgr Wojciech Radzikowski, mgr Jerzy Dybała wzięła udział w turnieju koszykówki na wózkach, organizowanego na hali AGH w ramach Dnia Sportu na Krakowskich Dniach Integracji. W turnieju wzięło udział 8 drużyn reprezentujących uczelnie krakowskie. Drużyna Politechniki Krakowskiej po zaciętej walce wygrała cały turniej i zdobyła złoty medal.