Szanowni Państwo,

w związku z otrzymaną dotacją z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „ Maluch – edycja 2015”, Politechnika Krakowska poszukuje operatora żłobka. Wartość otrzymanej dotacji to 240.000 zł na uruchomienie 48 miejsc, przy minimalnym wkładzie własnym operatora w kwocie 60.000 zł.

Współpraca z Uczelnią odbywałaby się na zasadzie umowy (porozumienia) w sprawie prowadzenia instytucji opieki nad dziećmi studentów, doktorantów oraz osób zatrudnionych przez uczelnię.

Podmioty zainteresowane wyżej opisaną współpracą prosimy o kontakt w terminie do 30 kwietnia 2015 r. do godz. 12:00.

Osoba kontaktowa ze strony Politechniki Krakowskiej:

Katarzyna Matyjasik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 12 648-14-86