W związku z Zarządzeniem Rektora PK nr 23 wszelkie sprawy w Szkole Doktorskiej PK załatwiane są on-line (dotyczy to doktorantów, pracowników i interesantów).

 

Władze rektorskie Politechniki Krakowskiej zdecydowały o zawieszeniu wszystkich zajęć dydaktycznych na PK od dzisiaj, tj. od 11 marca 2020 r., od godz. 12.30. Szczegółowe informacje dotyczące dalszego postępowania, w tym zarządzenia i komunikaty rektora, zostaną opublikowane wkrótce na stronie internetowej Politechniki Krakowskiej.

Decyzja władz rektorskich PK wydana została w związku z zaleceniami dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków społeczności PK oraz w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo publiczne.

Władze PK zobowiązują studentów, doktorantów i pracowników uczelni do śledzenia strony internetowej PK oraz komunikatów przesyłanych drogą elektroniczną.

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej PK zapraszamy na spotkanie organizacyjne 26 września 2019 r. o godz. 11:00 w sali 12 budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki.

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej PK zobowiązane są do złożenia OŚWIADCZENIA w terminie do dnia 26 września 2019 r. Uzupełnione oświadczenie składa się w sekretariacie Szkoły Doktorskiej PK, tj. budynek WIŚ, parter, pok. nr 29 lub można wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oryginał należy dostarczyć do sekretariatu SD PK do dnia 4 października 2019 r.).

Terminowe złożenie oświadczenia jest niezbędne do przekazania kwoty stypendium doktoranckiego na rachunki bankowe.

Listy rankingowe rerutacji do Szkoły Doktorskiej PK w roku akademickim 2019/20 są dostępne w Sekretariacie.

Zgodnie z harmonogramem 1 września br. rozpoczął się I etap rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PK - rejestracja elektroniczna. Można jej dokonać pod adresem: https://ehms.pk.edu.pl/rekrutacja/.

Zgodnie z harmonogramem egzamin z języka angielskiego dla Kandydatów do Szkoły Doktorskiej PK odbędzie się 3 września 2019 roku o godz. 10.00 w sali 128B (bud. 10-24(CUP), II piętro).

3 lipca br. odbyło się spotkanie informacyjne w Szkole Doktorskiej PK dla kandydatów oraz obecnych doktorantów.

Poruszane tematy:

  • Rekrutacja
  • Stypendia doktoranckie
  • NOWOŚĆ! Tylko na PK: Interdyscyplonarny doktorat POLIDOCTUS - dodatkowe stypendium dla najlepszych doktorantów wraz z dofinansowaniem badań i szkoleniami